آغاز فرآیند ارزیابی پنجمین جشنواره نوآوری محصول برتر ایرانی

آغاز فرآیند ارزیابی پنجمین جشنواره نوآوری محصول برتر ایرانی

پنجمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی با هدف جهش تولید و حمایت از نوآوری‌های داخلی به همت دانشگاه صنعتی شریف و مشارکت سایر نهادهای حاکمیتی کشور برگزار می‌گردد.

هادی اسدی دبیر اجرایی این رویداد با اشاره به این نکته افزود: این جشنواره قصد دارد تا با شناسایی، ارزیابی و تعیین برترین نوآوری های شرکتهای ایرانی در حوزه تولید و ارائه محصولات و خدمات جدید به مصرف کنندگان، زمینه معرفی و تقدیر از این تلاشگران صنعت و کسب و کار را فراهم آورد.

اسدی گفت: با توجه به اینکه ارزیابی نوآوری محصول توسط دفتر توسعه فناوری و نوآوریهای صنعتی شریف انجام می شود ، با تعمیق ارتباط صنعت و دانشگاه امکان ارائه خدمات مشاوره به شرکت‌ها برای ارتقاء و بهبود نظام نوآوری توسط اساتید خبره دانشگاه فراهم شده است. در ضمن برای ارائه خدمات مناسب و تخصصی به شرکت‌ها، محصولات نوآور در گروههای مختلف دسته‌بندی شده‌اند وارائه مشاوره و ارزیابی نوآوری ها متناسب با هر گروه صنعت صورت خواهد گرفت.

مراسم پایانی این جشنواره در تاریخ ۱۱ دی سال جاری در محل سالن جابر بن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

شرکتهای ایرانی می توانند برای معرفی کالا/خدمات جدید خود جهت حضور در این جشنواره و قرار گرفتن در مراحل ارزیابی نواوری محصول، با دبیرخانه جشنواره به شماره ۶۶۰۷۲۵۷۱ الی ۲ تماس حاصل فرمایند.